O nás

Záleží nám na vývoji a vzdělávání vašich dětí. Naše škola vyniká rodinným prostředím a individuálním přístupem ke každému dítěti. Jsme soukromá venkovská škola s kapacitou 15 dětí v MŠ a 28 žáků na 1. stupni ZŠ.

Zkušení pedagogové

Zřizovatelkou, zakladatelkou a ředitelkou školy je Mgr. Jana Vávrová. Je absolventkou Střední pedagogické školy v Nové Pace. Zde získala odbornost Pedagog pro předškolní a mimoškolní výchovu. Dále vystudovala magisterský obor Učitelka pro 1. stupeň ZŠ na UJEP v Ústí nad Labem. Miluje svou práci, hudbu, ráda zpívá, cvičí jógu, cestuje, čte, tvoří,...Od roku 1995 působila jako vychovatelka v dětské léčebně Vesna v Janských Lázních, učila na základní škole v Nové a Staré Pace. Od roku 2009 působila ve funkci ředitelky školy v malotřídní škole. Účastnila se zahraniční stáže v Lutonu ( Velká Británie). Díky zavedení inkluze do škol odešla v roce 2016 ze státního školství a založila soukromou mateřskou školu a o rok později i základní školu.

Mgr. Jana Vávrová
Martina Paříková

Tým tvoří s Martinou Paříkovou - učitelka ZŠ, vychovatelka ŠD, školní asistentka. Miluje pohyb - lyžování, atletiku a hry. Je kreativní a zaměřuje se na etiku, enviromentální výchovu a čtenářskou gramotnost.

V ZŠ působí Lucie Podlipná - asistentka pedagoga a učitelka angličtiny a hudební výchovy. Miluje hudbu, hraje na klavír. Je vynikající zpěvačka a improvizátorka.

Lucie Podlipná
Dominika Drahá

Od dubna 2023 posílila náš tým Dominika Drahá. V MŠ si ráda hraje, čte, sportuje, maluje a společně s dětmi bádá v okolní přírodě.

Koncem srpna doplnila tým MŠ Veronika Vánišová, zkušená MŠ pedagožka a asistentka pedagoga.

Veronika Vánišová

Úklid zabezpečuje Kateřina Standová, o chod jídelny - výdejny se stará Lina Hryshko a Pavel Hladík zajišťuje dopravu obědů ze ŠJ při MŠ Valdice a stará se o údržbu školy, zahrady a přilehlých prostor.

Externí pracovníci školy

Mgr. Kateřina Rálková - lektorka dětské jógy