" Nadační fond IT people CZ " daroval škole v červenci roku 2021

4 notebooky Dell Latitude 5450, CPU: Intel Core i5-53000U, RAM: 8 GB, OS: Windows

více na www.pocitacedetem.cz

Škola je zapojena do projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II.

"Děti na startu"

Od září 2020  jsme získali licenci, na základě které jsme oprávněni realizovat projekt Děti na startu. Projekt je zaměřený na všeobecnou pohybovou přípravu dětí předškolního věku.

"Krabice od bot"- charitativní akce, při které děti obdarovávají děti z dětských domovů. Letos jsme odeslali 44 krásných dárků. Velké díky patří také našim rodičům.

"Ježíškova vnoučata"- vybralo se od rodičů a kolektivu školy 3 300 Kč. Splnili jsme tři přání: Pro paní Marušku (90 let) mast na bolavá kolena, panu Pravoslavovi (80 let) mobil pro seniory a SIM kartu a celému Domovu seniorů Lukov zasněžený vánoční stromeček. Věříme, že i s nahranými vzkazy uděláme seniorům a celému domovu seniorů radost. Děkujeme všem Ježíškovým vnoučatům.